KONST / Litografier / Färglitografi 12101154
nr 1210 1154
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1960, numrerad 12/30. Motivet: 40x49 cm
Utrop:
300 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:34:04
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist